תואר שלישי ביחסים בינלאומיים

כידוע, דוקטורט ביחסים בינלאומיים מעניק יתרון משמעותי לצורך השתלבות במחקר ובמשרות בכירות. יחד עם זאת, המבקשים לגשת ללימודים אלו נתקלים בקשיים רבים: האפשרות לביצוע התואר בישראל מאוד מצומצמת ומוגבלת מבחינת מוסדות ומסלולים, וכרוכה בתנאי סף גבוהים, בשלבי קבלה מורכבים וברשימות המתנה ארוכות. ניתן להתגבר על המכשולים דרך לימודים בחו"ל אולם גם בחירה זו אינה פשוטה ליישום, שכן היא דורשת לאתר אוניברסיטה איכותית ומוכרת, לשמור על שגרת החיים ולהמשיך לעבוד ולהתפרנס. יחד עם זאת, בעזרת הכוונה נכונה ומסגרת מתאימה ניתן בהחלט לממש את היעד, והדרך עוברת אצלנו במרכז להשכלה בינלאומית.

 

אפשרות ריאלית ואיכותית לתואר שלישי ביחסים בינלאומיים

במרכז להשכלה בינלאומית מוצעות תוכניות לימודים מתקדמות בחו"ל לתואר שליש ביחסים בינלאומיים, מטעם המוסדות האקדמיים הטובים בעולם. הלימודים מוצעים במבנה ייחודי המאפשר שילוב של כתיבת עבודת מחקר מרחוק ביחד עם שמירת שגרת התעסוקה והחיים. המבנה מתאים במיוחד לאנשים בעלי משפחות וקריירה בישראל שאינם יכולים לעבור ללמוד במדינה זרה לתקופה ממושכת. בנוסף, המרכז מעניק לדוקטורנטים ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך, החל משלבי מועמדות ועד להגשה והגנה על עבודת הדוקטורט.

 

ליווי ותמיכה בכל שלבי הלימודים

לימודי תואר שלישי ביחסים בינלאומיים בחו"ל מורכבים מממספר שלבים עיקריים, ועבורם אנו מספקים ליווי וייעוץ מקצועי ומקיף. שירותינו מתחילים בריכוז מידע בנושא, הבהרת עובדות, נתונים, יתרונות, חסרונות ואפשרויות קיימות. על פי מידע זה נכוון אתכם לבחירת מוסד ומסלול רלוונטיים, לביצוע תיאומים נדרשים מול האוניברסיטה הנבחרת בחו"ל, ונסייע בתהליכי קבלה והרשמה למרכז האוניברסיטאי. בהמשך, נהיה שם לצידכם בשלבי הצעת המחקר ובכתיבת המחקר עצמו בליווי קורסים משלימים ובהנחייתו של מרצה מתאים, ולבסוף נסייע בשלב ההגנה על עבודת המחקר לכל סעיפיה ושלביה. כך הופכים הבחירה במוסד והלימודים עצמם לפשוטים בהרבה, ואחוזי ההצלחה של הסטודנטים גדלים באופן משמעותי.

יש לציין כי תכניות לימודי הדוקטורט באוניברסיטאות איתן אנו עובדים, הנן זהות לחלוטין בכול התנאים והדרישות האקדמיות הן לסטודנטים מקומיים והן לסטודנטים בין לאומיים.

 

הרשמה לדוקטורט ביחסים בינלאומיים

לקבלת עוד פרטים, תיאום פגישה וסיוע בהרשמה ללימודי תואר שלישי ביחסים בינלאומיים, צרו קשר עם המרכז להשכלה בינלאומית בטלפון 04-8363374. פנו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה והתלבטות בנושא זה.