אינשטיין 26, חיפה | טלפון: 04-8363374  | פקס: 057-7975262 |  אימייל:  [email protected]

מי אנחנו

דני pic

דני שנקר                                    אבישי טל

 

חברת א.ד. עתיד לקידום בע"מ בניהולם של אבישי טל ודני שנקר הוקמה בשנת 1994 בחיפה.

 

דני שנקר ואבישי טל השלימו את לימודי התואר השני שלהם בחינוך באוניברסיטת לאפבורו באנגליה, ושם הוחלט על הקמת מסגרת לימודית בינלאומית שתאפשר לישראלים ללימוד לתארים גבוהים.

 

החברה מציעה השתתפות בתוכניות לימודים בין לאומיות, המאפשרות לישראלים להמשיך בשגרת חייהם בישראל וללמוד בהצלחה רבה לתארים האקדמיים השונים.

 

משרדי החברה פועלים במתחם ההיסטורי בית רוטנברג בחיפה, ששימש כמקום מגוריו של מר פנחס רוטנברג, מקים תחנת הכוח הראשונה בארץ ישראל.

 

החברה ייצגה בשנים 1994-1997 את אוניברסיטת LOUGHBOROUGH מבריטניה וארגנה קבוצות של עובדי הוראה לתואר שני בחינוך במסגרת לימודי קיץ באוניברסיטה באנגליה.

 

משנת 1996 ועד 2005 החברה יצגה את אוניברסיטת ANGLIA RUSKIN UNIVERSITY

 

בשנים 1996 ועד 2001 יצאו מטעם החברה ללימודי תואר ראשון ולימודי תואר שני מעל 500 מורים ועובדי הוראה מישראל.

 

בשנת 1997 הוקמה תוכנית בינלאומית לתואר שלישי על ידי אוניברסיטת ARU המבוססת על לימודים קבוצתיים - COHORTS. במסגרת זאת יצאו ללימודים עד כה 12 קבוצות של דוקטורנטים בהן 243 סטודנטים, העוסקים במחקרים בחינוך, בריאות, פסיכולוגיה, אמנות, מנהל עסקים, מנהל חינוכי, סוציולוגיה, מדעי החינוך הגופני, מדעי המחשב.

 

אחוזי המסיימים בהצלחה גבוהים ביותר ועומד על 85%

 

לדני שנקר ואבישי טל הוענק בשנת 2004 תואר כבוד "עמית כבוד של אוניברסיטת ARU" כהוקרה על תרומתם הגדולה למחקר הבינלאומי ולשיתופי הפעולה האקדמיים בין ישראל לבריטניה.

 

משנת 2006 , החברה ייצגה את אוניברסיטת פורטסמות' מבריטניה בפקולטה למנהל עסקים וכלכלה.

 

החל משנת 2007, החברה מייצגת גם את אוניברסיטת UBB קלוז' מרומניה בתוכנית דוקטורט - PhD ברוב התחומים האקדמיים הנלמדים באוניברסיטה. במסגרת התוכנית סיימו עד כה בהצלחה מעל 100 בוגרים את תואר הדוקטורט בתחומים הבאים: כלכלה, יחסים בין לאומיים, פוליטיקה וממשל, מדעי החינוך, שפות, סוציולוגיה, סיעוד וגיאוגרפיה.

 

בשנת 2014 נחתם הסכם לייצוג אוניברסיטת UAIC ביאש רומניה. המחזור הראשון ללימודי דוקטורט ביאש החל את לימודיו באוקטובר 2014 בפקולטות לחינוך, פסיכולוגיה, כלכלה, מנהל עסקים, משפטים, שפות וסוציולוגיה. במסגרת תוכנית הדוקטורט ביאש סיימו עד כה בהצלחה את תואר הדוקטורט מעל 30 בוגרים.

בשנת 2017 הוענק תואר של כבוד לדני שנקר ואבישי טל ע"י אוניברסיטת UBB קלוז' על תרומתם לקידום המחקר הבינלאומי באוניברסיטה.