אינשטיין 26, חיפה | טלפון: 04-8363374  | פקס: 057-7975262 |  אימייל:  [email protected]

ליווי ותמיכה

דוקטורט בחו"ל

לימודים אקדמאיים היו ונשארו פרק חשוב מאד בחייהם של צעירים, פרק המסייע להם בהמשך הדרך להתברג בעמדה טובה יותר הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית והבחירה בלימודים גבוהים (בעיקר תארים ראשונים, BA) נדמית כיום כברירה הטבעית עבור קבוצה גדולה של בני העשרים בישראל.

עם זאת הנתונים בפועל מראים כי מבין אלפי הצעירים החובשים מדי שנה את ספסלי האוניברסיטה רק בודדים ימשיכו הלאה במסלול הלימוד האקדמי עד לתואר השלישי, הוא הדוקטורט כמובן. הסיבות לנתון זה רבות ומגוונות ונעות בין יכולת אישית, רף הכניסה הגבוה שמציבות האוניברסיטאות, רצון או חיבה לתארים מתקדמים, סיבה כלכלית או אחרת.

כך או כך, קבוצת העילית הממשיכה הלאה אל עבר הדוקטורט המיוחל בוחרת טרם תחילת הלימודים באוניברסיטה המתאימה, זו שתעניק להם תנאים טובים ללימוד, תסייע להם במימון התואר ותעניק להם את הליווי המקצועי הטוב ביותר. לסטודנטים אלו האפשרות ללמוד לימודי דוקטורט בחו"ל או במוסדות אקדמאים ישראליים.

לימודי דוקטורט בחו"ל PART TIME / DISTANCE LEARNING , למי זה מתאים

באופן כללי ניתן לומר כי לימודי דוקטורט בחו"ל בשיטת ה- PART TIME מתאימים במיוחד לבעלי משפחות ו/או אנשי קריירה בישראל שאינם יכולים לעזוב הכול ולהתיישב במדינה זרה לתקופה ארוכה. ברור שגם לימודים בשפת הלימוד הרשמית (אנגלית למשל), הינם חלק מההחלטה של המועמדים להצטרף ללימודים אקדמיים באוניברסיטה בחו"ל .

חשיבותו של ליווי מקצועי בתהליך לימודי דוקטורט בחו"ל

בעת החיפוש אחר מסלול דוקטורט בחו"ל אנו ממליצים לשקול התערבות מקצועית הכוללת שיחה כללית וריכוז מידע מאת אנשי מקצוע העוסקים בתחום תיאום אקדמי בין מוסדות שונים בארץ ובחו"ל. שיחה שכזו עשויה להפריח חששות רבים, להציב עובדות ונתונים חשובים במקומם ולהבהיר בהחלט את התמונה הכללית לרבות כל היתרונות, החסרונות ומגוון האפשרויות.

בחירה בלימודי דוקטורט בחו"ל המתואמים ישירות דרך חברה מקצועית עשויים לחסוך לכם כסף, זמן ואנרגיה רבה. הצוות המייעץ מורכב מאנשי מקצוע מנוסים הדואגים להעניק לכל דוקטורנט ייעוץ, לאורך כל הדרך.

המרכז ללימודי תארים גבוהים בחו"ל

בוגרי תואר ראשון ושני המעוניינים להשתלב בלימודי דוקטורט בחו"ל במקצועות: כלכלה/מנהל עסקים, מנהל חינוכי, מדעי המחשב, פסיכולוגיה, בריאות, חינוך,  סוציולוגיה, משפטים, לימודים בין לאומיים, עבודה סוציאלית ועוד מוזמנים ליצור עמנו קשר.